​ ריקודים סלוניים לילדים בהבנרה - מזמינים אתכם להצטרף  -:)

 

 

פותחים שנה-ההרשמה בעיצומה!!

 

שיעור היכרות יתקיים ביום שישי 6/9 בשעה 13:30

להרשמה התקשרו : 09-7681372

 


כל ילד אוהב תנועה,משחק והוא בעל אנרגיות בלתי נדלות. הדבר הטוב ביותר לתעל אנרגיות אלו הוא באמצעות הריקוד. בריקוד הילד רוכש יציבה נכונה,משפר את הכושר הגופני,מפתח קואורדינציה ואת הכישורים היצירתיים שלו יחד עם פעילות ספורטיבית.


בריקודים הסלוניים נוסף המימד החברתי,הקשר והכבוד ההדדי בין בני המין השני ופיתוח מודעות וביטחון עצמי,תכונות המלוות את הילד לכל החיים.


תכנית הלימודים בסטודיו "הבנרה" משלבת את הצד הכיפי והמשחקי לצד שיפור יכולת הריכוז והמשמעת העצמית הדרושים למקצוע זה של הריקוד.


אימוני הריקוד מעצימים את יכולת ההבעה וכמובן משפרים את הבריאות. הריקודים הסלוניים הם ספורט לכל דבר ולכן דורשים תרגולים תכופים והתמדה,יחד עם זאת כבר אחרי מס' חודשים כבר תוכלו לראות תוצאות ממשיות.


מס' פעמים בשנה ייערכו תחרויות פנימיות של המועדון וכן תחרויות ארציות. כאשר המטרה הינה לאו דווקא לקבל מקום ראשון אלא כדי לשאוף להוציא את הטוב ביותר מכל ילד. כמו כן מס' פעמים בשנה יערכו הופעות קבוצתיות באירועי הסטודיו. 

 

השיעורים הנם בני שעה ומיועדים לגילאי 5-9 לפי קבוצות גיל.
רכזת החוג הנה מור ארזי בעלת תארים מהגבוהים ביותר להוראת ריקוד ובעלת ניסיון רב ביצירת אלופים בינלאומיים בריקודים סלוניים ולטיניים...
אז תנו לילדכם להיות הכוכב !!

 

 

 

 

 

 

ריקודים סלוניים/ספורטיביים לילדים

שלח
תודה שפניתם אלינו,
נשמח לחזור אליכם בהקדם!


צוות הבנרהשם:
This field is required.
טלפון:
This field is required.
דוא"ל:
This field is required.
הודעה:
This field is required.
ברצוני להרשם לשיעור היכרות

הסדנאות שלנו

הסדנאות שלנו

This field is required.